Dámský šátek

Představujeme vám hedvábný dámský šátek, který rozzáří kostým i šaty a je plný jedinečných detailů., Na šátku je autorský tisk od renomované designérky Andrey Vytlačilové, která říká: „Motiv reflektuje typografii Sokola i její historii. Vévodí mu písmena „S" a „O". V šátku jsou pak skryta všechna písmena S O K O L. Tato písmena lze též interpretovat jako sokolské stuhy ve větru, cvičence v pohybu či rozvolněný sokolský znak. Bílé půloblouky jsou upomínkou vysokých oken Tyršova domu, pole bleděmodrých teček (moře hlav) pak odráží roj cvičenců připravených vykročit a společně šátek vzdává hold češství, české trikoloře, folkloru i pospolitosti a vzájemnosti.

Lze ho nosit v kombinaci halenky a sukně, bez i se sakem či k šatům. S tímto nádherným šátkem získáváte doplněk, který je uměleckým dílem, spojujícím historii ČOS a moderní design v dokonalé harmonii.

Míry výrobku jsou 65 x 65 cm.

Objednáváme

JAK UVÁZAT ŠÁTEK?

vázání šátku

Velikosti:

Jedna velikost

Jak se starat o tento produkt?

Praní: Perte v ruce na 30°C.

Bělení: Produkt se nesmí bělit.

Sušení: Produkt nesmí být sušen v bubnové sušičce.

Žehlení: Žehlení při maximální teplotě žehlicí plochy 110 °C.

Ošetření: Profesionální chemické čištění v tetrachlorethylenu a všech rozpouštědlech uvedených pro symbol F, běžný postup.

Materiál : 100% Hedvábí

Barva: Modro červeno bílá