Reklamace/ Vrácení/ Výměna

Zakoupil/a jste od nás produkt a nesedí nebo není podle Vašich představ?

Můžeme s tím udělat následující:

Jak postupovat při výměně nebo vrácení:

Zakoupil/a jste od nás produkt, který vám nevyhovuje nebo nesedí velikost?

Podle zákona máte 14 dnů na to, abyste produkt vyměnil/a nebo vrátil/a bez udání důvodu. Návod jak na to najdete níže.

Jak postupovat při reklamaci:

Reklamace je vždy nemilá i proto, že se spolu s našimi výrobci snažíme o maximální kvalitu ale i mistr tesař se někdy utne. V rámci běžného nošení a používání našeho produktu vám upadl knoflík nebo čouhá nitka?
To je nemilé ale možná objevíte v okolí šikovnou švadlenku, která ho ochotně přišije a nitku ustřihne. Je to rychlejší, ekonomičtější a ekologičtější než hned celý produkt reklamovat.

Můžou se vyskytnout i větší vady a pak produkt reklamujte, my posoudíme spolu s výrobcem o jakou vadu se jedná. Počítejte s tím, že nám vyřešení reklamace může zabrat až 30 dnů a budeme to s vámi řešit individuálně.

Zboží předané k posouzení v rámci reklamace musí být vyprané a čisté.

Na reklamaci vady zboží máte zákonnou lhůtu 24 měsíců.

Jak na Výměnu/ Vrácení a Reklamaci?

Vytiskněte si formulář, KTERÝ STÁHNETE ZDE.

Vyplňte všechny údaje. Bez nich a speciálně čísla objednávky nebude možné Váš požadavek v externím skladu vyřídit.

Formulář vyfoťte nebo naskenujte a pošlete ho na adresu odev@sokol.eu i s fotkami reklamace (u výměny a vrácení nejsou fotky třeba). Je to nutné abychom věděli, že jste zboží poslali do skladu a mohli s vámi řešit váš požadavek a případně vrátit peníze.

Vytištěný a vyplněný formulář vložte do balíčku spolu se zbožím.

Upozorňujeme, že zboží na VRÁCENÍ nebo VÝMĚNU musí být nenošené, neprané, čisté a vhodné k dalšímu prodeji. Také musí mít originální visačku na produktu nebo vloženou v sáčku.

Balíček odešlete jakýmkoli dopravcem na vlastní náklady na adresu: SKLADON, Průmyslová 377, 742 51 Mošnov

Vrácení proběhne do 30 dnů od doručení zboží na sklad a peníze jsou zaslány zpět na váš účet, ze kterého jste zboží zaplatili.

Výměna může proběhnout rychle pokud je požadované zboží na skladě.

Pokud není, budeme vás kontaktovat a vyřešíme individuálně. Zboží jsme vyráběli s malou rezervou podle vašich objednávek a bude záležet na výrobci, za jak dlouho ho doskladní.

Na Reklamaci máme zákonnou lhůtu na vyřízení 30 dnů a budeme ji řešit individuálně.

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá a pomáhá nám zlepšovat naše produkty. Proto nás prosím neváhejte kontaktovat!

Náhled formuláře je zde:
Reklamace_Výměna_Vrácení-Sokol-